В своїй роботі перш за все стараюся, щоб у бібліотеці завжди було чисто, затишно і комфортно. Велику увагу приділяю виставковій роботі. Книжкові виставки - обличчя бібліотеки, тому намагаюся щоб вони були яскраві, змістовні, неординарні. Під час їх створення шукаю гарні цитати, незвичайні теми і ракурси, вигадую нестандартні назви і форми для розділів. Все це для того, щоб повніше розкрити книжковий фонд, привернути увагу читачів до події, проблеми, і насамперед, до книги. Найбільш вдалими вважаю виставки з краєзнавства "Кіровоградщина у дзеркалі часу". Розділи виставки:
1. Місцева влада - добробут села.
2. Відкрий для себе своє рідне село.
3. Про батьківський край запитаю у книги.
4. Краю мій, оспіваний в віршах.
5. Природні парки: гордість та краса.
Чудова виставка до Дня Незалежності України: "Україно, матінко моя", з розділами:
1. "І синє небо, і жовте колосся".
2. "Україна від Гетьмана до Президента".
3. "Боже, Україну збережи! Господи помилуй нас!"
4. "Конституція - паспорт держави".
5. "Разом в Європі".
Виставка з народознавства "Україна - мій духмяний дивосвіт". Розділи:
1. "Скарбниця святкових обрядів".
2. "Джерела народної творчості".
3. "Хочете жити на втіху,
частіше помирайте від сміху".
4. "Немов чарівний самоцвіт,
палає пісня з давніх літ".
5. "Щедрий стіл української оселі".
Вдалими вважаю виставки: "Природа - міф, тайник Всесвіту". Розділи:1. Заповідними стежками України.
2. Врятувати майбутнє.
3. Гудуть жорстокі дзвони Чорнобиля.
4. Чиста вода - джерело майбутнього.
5. Цей дивовижний пташиний спів.
До трагедії голодомору в Україні оформлено книжкову виставку "Не згасне свіча болю і скорботи". По здоровому способу життя: "Здоров'я - це скарб, цінуй його".
І що до останніх подій в Україні в бібліотеці оформлено виставку матеріалів "Герої України на захисті Вітчизни".
Найменшим користувачам пропоную книги з виставок, які мають назви і розділи до них: "Здрастуй літо!Теплим сонечком зігріте!":
1. Казка + пригода = читаю з насолодою.
2. В гості до героїв казок.
Для них створено окрему кімнату, для проведення вільного часу батьків з дитиною. Тут маленькі читачі мають змогу погратися м'якими іграшками, подарованими читачами.Для більш старших дітей оформляю книжкові виставки з різних тем. Наприклад: "Таємниці віків у писемних джерелах", "Ми діти твої, Земле", "Книги нової України", "З книгою в майбутнє", "Кидай мишку - бери книжку", "Краса власними руками". та ін.
Приваблює око читачів і куточок народознавства "Берегиня", що створено у бібліотеці. В ньому розміщені предмети вжитку старожилів, а також роботи майстринь-вишивальниць села. Сучасна бібліотека є багатогранною. Вона повинна створювати комфортне середовище, здійснювати психологічне розвантаження, бути відкритим домом для всіх, кому потрібна книга. Тому дуже важливо не обмежуватися традиційними формами роботи, а шукати і шукати нові шляхи популяризації фондів. Тільки так бібліотека завжди буде залишатися втіленням нового, незнаного і креативного.